Zielona noc w przedszkolu

Home / aktualności / Zielona noc w przedszkolu

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Starszaki czekali na ten moment z wielką niecierpliwością. O czym mowa? Nocowanie w przedszkolu!  22 czerwca  dzieci  przybyły do przedszkola o godz. 19.00, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Rozpoczęliśmy wspólną zabawą przy muzyce, były konkursy, następnie ze smakiem zajadaliśmy pizzę.  W tym czasie zaszło słońce, a w ogrodzie  przedszkolnym czekały na nas skarby. Wszystkie przedszkolaki z latarkami wyszły na zewnątrz, aby pobawić się w podchody.  W końcu zmęczone, ale uśmiechnięte  zasypiały podczas słuchania bajek (oj, niektórzy byli bardzo wytrzymali). Wszystkim się bardzo podobało. Dzieci szczęśliwe, wyspane i uśmiechnięte. Panie zadowolone lecz niewyspane i zmęczone.
Rodzice zestresowani i zdziwieni, że ich pociechy były tak dzielne. Budynek przedszkolny nadal stoi!