Pasowanie na Przedszkolaka

Home / aktualności / Pasowanie na Przedszkolaka

Bardzo uroczystym i zarazem najważniejszym świętem dla dzieci w Naszym Przedszkolu było „Pasowanie na Przedszkolaka”, które odbyło się 17 października 2018 r. Maluszki stanęły na wysokości zadania. Chociaż do przedszkola uczęszczają dopiero drugi miesiąc, to z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Dzieci śpiewały przedszkolne piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Rodzice bardzo wzruszeni i dumni,  zadowoleni ze swoich pociech bili gromkie brawa. Pani Dyrektor za pomocą dotknięcia “zaczarowanym ołówkiem” każdego malucha, dokonała uroczystego pasowania na prawdziwego przedszkolaka. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom książeczek, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu.