Festyn Rodzinny

Home / aktualności / Festyn Rodzinny

Jak co roku, w przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Było malowanie twarzy, wspólne śpiewanie, pokaz umiejętności tanecznych. Nie zabrakło też konkurencji sportowo- sprawnościowych, które poprowadzili trenerzy z Gdańskiej Akademii Sportu. Przedszkolaki mogły pobawić się też na dmuchanym zamku, który cieszył się dużym powodzeniem. Chętne dzieci miały możliwość wyrażenia swoich przeżyć poprzez plastyczną twórczość, malując na strechu. Dla głodnych i spragnionych serwowano przez cały czas trwania festynu bigos, kawę i herbatę oraz coś słodkiego. Wielką atrakcją festynu była loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał.
W miłej atmosferze czas Festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera pozostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.