Festyn Eko – Tornado

Home / aktualności / Festyn Eko – Tornado

2 czerwca 2018 r. w naszym ogrodzie odbył się festyn Eko-Tornado. Celem festynu było podniesienie świadomości ekologicznej, utrwalenie zasad segregowania śmieci, współpraca z rodzicami i integracja ze środowiskiem lokalnym. Liczne zabawy, rodzinny tor przeszkód, występy dzieci z przedszkola, pokaz tańców przedszkolaków, quiz z nagrodami, ergometr wioślarski sprawiły dzieciom ogromną radość.  Dodatkową atrakcją były różne stoiska: malowanie twarzy, przypinki kreatywne, pacynki z makulatury, Eko-torby, biżuteria ekologiczna, loteria fantowa, kawiarenka oraz zrobienie własnej doniczki na roślinkę. Dziękujemy Rodzicom za życzliwość, zaangażowanie, wspaniałe pomysły.

                                                                                    Z wyrazami wdzięczności i nadzieją na dalszą współpracę                                                                                                                    Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci                                              z Przedszkola nr 49 w Gdańsku