Aktualności

Home / Aktualności
Ostatnie grudniowe zajęcia

Ostatnie grudniowe zajęcia

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
Dnia 19 grudnia 2019 r. dzieci z naszego przedszkola odbyły ostatnie zajęcia w 2019 roku. Przez ostatnie 4 miesiące aktywnie dzieci uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Gdańską Akademię Sportu, nabywały umiejętności grania w piłkę nożną, operowania z piłką oraz poprawiały swoje umiejętności fizyczne. Jako nagrodę za swoją ciężką pracę każde dziecko otrzymało medal od trenera Przemka, który jest symbolem ciężkiej pracy oraz zaangażowania dzieci w zajęciach. Jednak to nie koniec naszej przygody zabaw z piłkami, a od nowego roku czeka nas jeszcze więcej sportowych wyzwań!
Więcej
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
      Składamy najserdeczniejsze życzenia,by w tym wyjątkowym dniu w Państwa domachnie zabrakło wzajemnego zrozumienia,rodzinnego ciepła i prawdziwej miłości.By nadchodzące Święta Bożego Narodzeniaprzyniosły radość z tego co jest,nadzieję na to, co przed nami. Kolejny zaś Rok 2020 niech będzieczasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.ŻycząDyrektor Agata Majkowska i Pracownicy Przedszkola
Więcej
Kolorowe choinki

Kolorowe choinki

aktualności, Czerwona
Dnia 18 grudnia 2019 r. dzieci z Grupy Czerwonej wykonały piękne kolorowe choinki. Efekt był tym bardziej zniewalający, gdyż dzieci wykonały wszystko samodzielnie. 
Więcej
Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
W ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci z Naszego Przedszkola razem z nauczycielkami przygotowywały świąteczne pierniczki, które wręczą Rodzicom jako prezent. Dzieci poznawały tradycję robienia pierniczków, wiedzą jakie składniki potrzebne są do wykonania pierników. Miały również możliwość samodzielnego wałkowania ciasta oraz wykrajania kształtów. Pomimo latającej wszędzie mąki to była super zabawa!
Więcej
Jasełka 2019

Jasełka 2019

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona
W dniach 11, 13 i 18 grudnia dzieci z grupy czerwonej, niebieskiej i zielonej  wystawiły  jasełka. Przedszkolaki pomimo tremy, w ujmujący sposób przedstawiły historię narodzin Jezusa, za co zostały nagrodzone nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzonych w przedszkolu rodziców.
Więcej
Bajnutek

Bajnutek

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
Dnia 9 grudnia 2019 r. odbył się w Naszym Przedszkolu koncert Bajnutka. Dzieci miały możliwość usłyszenia świątecznej muzyki, odwiedził je również śpiewający Święty Mikołaj, który zapewnił, że pamięta o wszystkich dzieciach! To była prawdziwa muzyczna przygoda!
Więcej
Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja

aktualności, All, Czerwona, Żółta
Dnia 6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził gość z dalekiej Laponii, już od rana czuć było wyczekiwanie dzieci na specjalnego gościa. W tym roku Mikołaj był bardzo hojny, obdarował każde dziecko wyjątkowym plecaczkiem, ale również dał jeden wspólny prezent dla całej grupy. W ramach podziękowania dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, dały wcześniej przygotowane rysunki. Na koniec dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem.  Mikołaju, dziękujemy! I zapraszamy do nas za rok!
Więcej
Warsztaty Świąteczne

Warsztaty Świąteczne

aktualności, All, Czerwona, Żółta
Dnia 5 grudnia 2019 roku w Naszym Przedszkolu jak co roku odbyły się warsztaty świąteczne z rodzicami. Mieliśmy szansę stworzyć coś pięknego, każdy rodzic i dziecko mogli wykonać bombki według swojego własnego pomysłu, a ich dzieła zdobią nasze choinki w salach. W każdej grupie umilaliśmy sobie czas śpiewając wspólnie kolędy, dzięki czemu czuć już było magię świąt. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Więcej

Podziękowania – “Tumbo pomaga”

aktualności, All
  Szanowni Państwo,  Z radością informujemy, że   w skarbonce otrzymanej od Państwa było 402,94 zł.   To ogromny wkład we wsparcie edukacyjne naszych podopiecznych.     Dziękujemy!  Zespół Fundacji Hospicyjnej    
Więcej
Jesienna pogoda

Jesienna pogoda

aktualności, Niebieska
Jesienna aura potrafi być kapryśna! Nasi przedszkolacy potrafią jednak prawidłowo odczytywać pogodę i odpowiednio się do niej przygotować. Teraz ani deszcz, ani wiatr nie zdoła popsuć wspólnej zabawy w przedszkolu!
Więcej