Aktualności

Home / Aktualności
Zebranie z Rodzicami

Zebranie z Rodzicami

aktualności, All
Drodzy Rodzice! W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2019/2020 serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się 4 września 2019 r. (środa) o godzinie 17:00.
Więcej
Życzenia wakacyjne

Życzenia wakacyjne

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.
Więcej
Spartakiada przedszkolaka

Spartakiada przedszkolaka

aktualności, All, Czerwona
30 maja 2019 roku na zaproszenie SP 46 w Gdańsku Grupa czerwona uczestniczyła w Spartakiadzie  Przedszkolaka. Przygotowano dla nich wiele ciekawych konkurencji, a na schłodzenie emocji i ugaszenie pragnienia pyszny kompot. Na zakończenie otrzymały drobne nagrody rzeczowe i przekąski.
Więcej
Rowerowy maj zakończony

Rowerowy maj zakończony

aktualności, All, Niebieska, Zielona, Żółta
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom kampanii. Najbardziej aktywna grupa Czerwona w nagrodę wybierze się na plac zabaw w Playground arena. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i umożliwienie dzieciom przyjazd do przedszkola. Dziękujemy organizatorowi kampanii - Miastu Gdańsk. Pozdrawiamy wszystkich aktywnych i do zobaczenia za rok
Więcej
Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
Jak co roku, w przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Było malowanie twarzy, wspólne śpiewanie, pokaz umiejętności tanecznych. Nie zabrakło też konkurencji sportowo- sprawnościowych, które poprowadzili trenerzy z Gdańskiej Akademii Sportu. Przedszkolaki mogły pobawić się też na dmuchanym zamku, który cieszył się dużym powodzeniem. Chętne dzieci miały możliwość wyrażenia swoich przeżyć poprzez plastyczną twórczość, malując na strechu. Dla głodnych i spragnionych serwowano przez cały czas trwania festynu bigos, kawę i herbatę oraz coś słodkiego. Wielką atrakcją festynu była loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał. W miłej atmosferze czas Festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera pozostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.
Więcej