Aktualności

Home / Aktualności
Runmageddon Kids

Runmageddon Kids

aktualności, All, Czerwona
W dniu 27 września 2019 r. dzieci z grupy Czerwonej brały udział w Runmageddon Kids. Dzieci podczas kilometrowego toru pokonywały różne przeszkody: ściankę wspinaczkową, bieg przez opony, czołganie się pod siatką rybacką czy oponami. To była męcząca i brudna droga, ale wszyscy skończyli bieg z uśmiechem! 
Więcej
Dzień Kropki 2019

Dzień Kropki 2019

aktualności, All, Czerwona
13.09.2019 w naszym Przedszkolu odbył się Dzień Kropki. nspiracją do jego powstania stała się książeczka ,,The Dot” Petera H. Reynoldsa, amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości. Najważniejszym jego przesłaniem jest to, iż niezależnie od wieku każdy z nas ma jakiś talent. Opowiadanie to stało się inspiracją do powstania wielu kropkowych dzieł sztuki, a każde dziecko zostało małym artystą. 
Więcej
Ewakuacja

Ewakuacja

aktualności, Czerwona, Żółta
10.09.2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja, uczyliśmy się w jaki sposób powinniśmy opuścić przedszkole w momencie, kiedy wybuchnie pożar. Nasze poczynania obserwowane były przez grupę strażaków, którzy w nagrodę za szybką reakcję pozwolili nam wejść do swojego wozu oraz opowiedzieli nam o pracy strażaka.
Więcej
Dzień Kropki

Dzień Kropki

aktualności, All
Drodzy Rodzice, w piątek - 13.09.2019 r. w naszym Przedszkolu obchodzić będziemy Dzień Kropki.   Niech ten dzień będzie wyjątkowy, Niech ten dzień będzie malowany. Niech w każdym miejscu będzie kropka. Będzie po prostu... kropkowany. I na podłodze i na ścianie, Na drzwiach, na stole, na tablicy. W domu, w przedszkolu, w każdym kątku,  A może nawet na ulicy. Więc na Dzień Kropki moi mili Wszyscy się w kropki ubierają. Z kropką się bawią, z z kropką tańczą, Z kropką się nawet uśmiechają.
Więcej
Budżet obywatelski 2020

Budżet obywatelski 2020

aktualności, All, Bez kategorii
Drodzy Rodzice, od 9 do 23 września 2019 roku trwa głosowanie na Budżet Obywatelski, prosimy serdecznie o wsparcie Naszego projektu - Rowerowy Miś (nr 5 Przymorze Małe). Prosimy również o zachęcanie rodziny, sąsiadów i wszystkich swoich bliskich o wsparcie naszego projektu. Zagłosujmy i wygrajmy plac rowerowy dla Naszych Dzieci!
Więcej
Zebranie z Rodzicami

Zebranie z Rodzicami

aktualności, All
Drodzy Rodzice! W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2019/2020 serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się 4 września 2019 r. (środa) o godzinie 17:00.
Więcej
Życzenia wakacyjne

Życzenia wakacyjne

aktualności, All, Czerwona, Niebieska, Zielona, Żółta
Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.
Więcej
Spartakiada przedszkolaka

Spartakiada przedszkolaka

aktualności, All, Czerwona
30 maja 2019 roku na zaproszenie SP 46 w Gdańsku Grupa czerwona uczestniczyła w Spartakiadzie  Przedszkolaka. Przygotowano dla nich wiele ciekawych konkurencji, a na schłodzenie emocji i ugaszenie pragnienia pyszny kompot. Na zakończenie otrzymały drobne nagrody rzeczowe i przekąski.
Więcej